HOTLINE: +420 483 712 297 , email: obchod@kerbo.cz

Modní kalhoty Stehmann pro každou příležitost.

Stehmann

Jednotlivé délky kalhot

 

Kalhoty rozdělujeme do 4 základních délek.

 

Dlouhé kalhoty   Jedná se o modely REBEKKA, PEGGY, INA
Do dlouhých kalhot zařazujeme veškeré kalhoty s délkou nohavice od 700 do 804 cm. Mezi nejprodávanější typ dlouhých kalhot patří kalhoty Ina. Ina jsou kalhoty vhodné pro všechny typy postav, což dokazují možnosti velikostí od 36 až 46. Velikost 46 uspokojí ženy v pase se 110 cm a přes boky 132cm.  Kalhoty Ina Vás zeštíhlí. V této kategorii nesmíme opomenout na kalhoty Rebekka, které jsou ojedinělé svými bočními kapsami a prošívaným pasem. Vyrobeny jsou z velmi luxusního materiálu.


 

 7/8 KALHOTY   Jedná se o modely SYLVIA, LOLI
Do 7/8 kalhot zařazujeme veškeré kalhoty s délkou nohavice od 680 do 750 cm. 7/8 kalhoty jsou na svém módním vrcholu. Dají se nosit jak s lodičkami, tak s teniskami.  V posledních letech se rapidně zvedla jejich prodejnost, tyto kalhoty se prodávají i v zimě. Dají se nosit spolu s kozačkami a punčochami. Mezi nejprodávanější v této kategorii patří kalhoty Igor. Kalhoty Igor jsou vhodné i pro plnoštíhlé postavy. Mezi další typ kalhot v této kategorii patří Sylvia a Loli.


 

 6/8 KALHOTY   Jedná se o modely LIMNOS, LOLI
Do 6/8 kalhot zařazujeme veškeré kalhoty s délkou nohavice od 600 do 640 cm. Mezi nejprodávanější typy kalhot v této kategorii patří kalhoty Loli a Limnos. Pokud chcete vzbudit trochu pozornosti, zvolte kalhoty Limnos. Kalhoty Vám dodají mladiství a zároveň velmi elegantní vzhled.


 

 3/4 KALHOTY   Jedná se o modely IGOR, AMANDA
Do 3/4 kalhot zařazujeme veškeré kalhoty s délkou nohavice od 360 do 550 cm. 3/4 délku kalhot ocení především zralé ženy. Kalhoty využijete s halenkou do divadla nebo s tričkem na celodenní výlet. V čem jiném v létě vyrazit, než právě v těchto kalhotách. Kalhoty Amanda ocení i plnoštíhlé dámy. Mezi další typ kalhot patří kalhoty Igor.